Patnáctka ševců přejela Přerov hned v úvodu

Patnáctka ševců zvítězila podruhé v řadě. Na výhru z Vysočiny navázala v Přerově, kde v pátém kole Moravskoslezské ligy starších žáků kategorie U15 zvítězila 8:0. Nováček soutěže nebyl žlutomodrým plnohodnotným soupeřem a již do poločasu prohrával šestibrankovým rozdílem.

Mladí ševci rozhodli utkání již v první čtvrthodině, v níž skórovali hned pětkrát. Rozdíl mohl být i vyšší, šancí si zlínští fotbalisté vytvořili opravdu dost. Do hry se tak dostali již po poločase všichni hráči z lavičky včetně brankáře.

O víkendu mají mladí ševci kategorie U15+U14 volno, utkání se Slováckem si předehráli ještě o prázdninách.  Méně vytížení hráči se představí v neděli 8. 9. na Vršavě v utkání krajského přeboru starších žáků FC Zlín B – FC Vsetín (začátek v 9.30 hod.).

Příští týden zajíždí ligoví žáci U15 + U14 do Vyškova. Hraje se v sobotu 14. 9. 2024 od 10:00 hod. (Stadion – Mlýnská ulice, Vyškov).

VÝSLEDEK – 5. KOLO MSŽL: 1. FC VIKTORIE PŘEROV U15 – FC ZLÍN U15  0:8 (0:6). Branky: 6. a 27. Tkadlčík František, 7. Žabčík Adam, 9. Hála Matúš, 12. a 13. Herián Šimon, 47. Procházka Matyáš, 59. Dorůšek Matyáš. Rozhodčí: Ehrenberger Tomáš – Silný Zdeněk, Skopalík Jan. Sestava Zlína: Novák Matyáš – Hora Tomáš, Hála Matúš, Mudřík Filip, Vidlička Martin, Herián Šimon, Žabčík Adam, Bartošák Vojtěch, Gerych Adam, Iház Václav, Tkadlčík František. Střídali: Kašpárek Radim, Procházka Matyáš, Havránek Nikodém, Dorůšek Matyáš, Výmola Tibor, Matulík Tomáš, Martin Márton.