Patnáctka ševců mohutně finišovala, body si však z Vršavy odvezla Opava

Nejstarší žáci ševců po osmi kolech bez porážky narazili na velmi dobře hrajícího soupeře ze Slezska, nakonec mu také podlehli, i když v závěrečném finiši sahali mladí ševci proti Opavě po vyrovnání.

Skóre se měnilo již ve 12. minutě. Šebesta zahrál nešťastně rukou v pokutovém území a soupeř penaltu proměnil 0-1.

Zlínským v prvním poločase až příliš často utíkal míč od nohy, soupeř byl fotbalovější, přesto se šance na vyrovnání vyskytly: Hlavňovský na sebe upozornil krásným sólem přes tři hráče, Sam Žiak zatočil standardní situaci na břevno a v poslední minutě poločasu se v jasné gólové příležitosti ocitl Střecha, ale přestřelil.

V druhém poločase opavští navýšili skóre až na 3-0, ale od 60. minuty se začaly dít věci. Mladí ševci po prostřídání zápas nevzdali. Nejprve v 65. minutě snížil Střecha a o pět minut později se přidal se svým zásahem Truhlář – 3-2.

V poslední desetiminutovce mohl vyrovnat Nevrlý, který šel sám na gólmana, ale neuspěl. Domácí ševci si vytvořili celou sérii nebezpečných rohových kopů a v poslední minutě mohli také po této standardní situaci vyrovnat – Němeček hlavou zacílil, bohužel, jen o kousek vedle.

Příští víkend nás čeká SUPER DERBY VÍKEND: U19 a U17 odehrají v sobotu 18. května na Vršavě svá utkání proti Slovácku v 11 a ve 13.15 hodin.

U15 a U14 následně v 15 a v 17 hodin opět na Vršavě proti stejnému soupeři

V neděli pak U18 a U16 se představí v 10.30 a ve 12.45 hodin pro změnu na hřišti Slovácka.

Přijďte nás, ŠEVCI, podpořit! 😉

VÝSLEDEK – 6. KOLO MSŽL, skupina o 7. – 12. místo: FC ZLÍN “15“ – SFC OPAVA “15“ 2:3 (0:2). Branky: 65. Střecha Lukáš, 70. Truhlář Jakub – 12. a 57. Doleží Tomáš, 44. Vymětalík Pavel. Rozhodčí: Pavlica Jiří – Smýkal Miroslav, Šošolík Michal. Diváci: 80. Sestava Zlína: Jiří Procházka – Ondřej Bližňák, Jakub Němeček, Ondřej Šebesta, David Vávra, David Tkáč (57. Kushlen), Tomáš Brambor (67. Petr Jaroš), Richard Sabák (57. Jakub Nevrlý), Sam Žiak (41. Jan Fagulec), Vojtěch Hlavňovský (57. Jakub Truhlář), Lukáš Střecha.