Dvanáctku ševců srazil na Vysočině gól do šatny

Výjezd na Vysočinu se v rámci nadstavbové skupiny soutěže Sportovních středisek mládeže o 1. – 8. místo nepovedl ani dvanáctce ševců. Mladší žáci žlutomodrých podlehli Jihlavě 1:4.

Mladým ševcům se povedlo v první půli pouze vyrovnat. Těsně před odchodem do kabin si ale Jihlava vzala vedení zpět a po změně stran domácí svoje vítězství ještě zvýraznili. Žlutomodří se již více neprosadili.

První poločas jsme odehráli slušně, byli jsme aktivní a vytvořili jsme si i několik šancí, mrzí nás, že jsme dostali rozdílový gól z poslední střely před pauzou. V druhé půli se nám nepodařilo navázat na aktivní hru a výsledek pro domácí je zasloužený,“ uznali zlínští trenéři Ivan Staňo a Michal Tuna.

VÝSLEDEK – 7. KOLO SpSM o 1. – 8. místo, sk. Jih: FKM JIHLAVA “12“ – FC ZLÍN “12“ 4:1 (2:1). Branky: 6. Benda Jakub, 40. Krejčí Viktor, 57. Grubl Tobiáš, 79. Grubl Tobiáš – 23. Pantálek Jakub. Rozhodčí: Másilko Bronislav. Diváci: 30. Sestava Zlína: Málek, Juráň,Klepáč – Volařík, Psota, Šimo, Budín, Staňo, Staněk, Manďok, Jedlička, Šulák, Tuna, Pantálek, Zámečník, Jančař, Bielik.